idol
19 بهمن 1401 - 14:52

طرح ترخیص عیدانه پلیس در ترخیص وسایل نقلیه در اصفهان آغاز شد

اصفهان – رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: طرح ترخیص عیدانه پلیس در ترخیص وسایل نقلیه به مناسبت دهه فجر در اصفهان آغاز شد.

سرهنگ محمدرضا محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در راستای تأکیدات و منویات مقام معظم رهبری و به منظور جلوگیری از ضرر و زیان اموال عمومی و صیانت از اموال مردم وسایل نقلیه رسوبی و توقیفی به مالکان و متصرفان تحویل می‌شود.

وی با بیان اینکه از این رو طرح ترخیص عیدانه پلیس در ترخیص وسایل نقلیه به مناسبت دهه فجر در اصفهان آغاز شده است، افزود: امکان ایجاد فرصت برای پرداخت و تقسیط جرایم معوقه وجود دارد ضمن اینکه هزینه پارکینگ با تخفیف ویژه محاسبه می‌شود.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان ابراز داشت: متقاضیان با مراجعه به ستاد ترخیص پلیس راهوراستان اصفهان واقع در شهرک آزمایش و شهرستان‌های تابعه نسبت به ترخیص اقدام کنند.

وی با بیان اینکه زمان این طرح تا پایان بهمن ماه است، تصریح کرد: طرح شامل خودروهایی که با دستور قضائی و یا بعلت تصادف توقیف شده‌اند، نمی‌شود.

سرهنگ محمدی گفت: چنانچه شهروندان قبض پارکینگ را گم کرده‌اند و یا متصرف حین توقیف هستند و به مالک دسترسی ندارند، صرفاً با ارائه مدارک مالکیت می‌توانند با شرایط خاص خودرو خود را تحویل بگیرند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1027813