idol
16 بهمن 1401 - 19:25

افتتاح ۱۲۶ پروژه در کرج همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر

کرج- استاندار البرز گفت: همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر ۱۲۶ پروژه در شهرستان کرج مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی عبداللهی بعد از ظهر یکشنبه در حاشیه افتتاح پروژه‌های دهه مبارک فجر در شهرستان کرج با اشاره به شعار روزشمار این ایام مبنی بر ۱۶ بهمن ماه روز انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره)، کارگران، اصناف، صنعتگران، تولید دانش بنیان ضمن گرامیداشت این ایام و تبریک سالروز ولادت حضرت علی (ع)، افزود: همزمان با ایام دهه مبارک فجر و بمنظور گرامیداشت چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، ۴۰۴ پروژه در استان با اعتباری بیش از ۶ هزار و ۲ میلیارد تومان با اشتغال برای ۲ هزار و ۲۰۰ نفر مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: بر این اساس در شهرستان کرج ۱۲۶ پروژه با ۹۳۱ اشتغال و اعتباری حدود هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

عبداللهی گفت: امروز پس از غبار روبی مزار مطهر شهدای چهارصد دستگاه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان، افتتاح و بهره برداری از مدرسه ۱۵ کلاسه شهید کهن ترابی روستای سیاهکلاهان با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان صورت گرفت.

وی افزود: افتتاح و بهره برداری از گلخانه مکانیزه ی تولید نشاء به مساحت ۱۷ هزار و ۵۰۰ مترمربع با اعتبار بیش از ۱۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۱۰ نفر افتتاح شد.

استاندار البرز گفت: افتتاح و بهره برداری از شرکت توربو کمپرسور البرز (تولیدکننده توربین‌های صنعتی نفت، گاز و پتروشیمی) با اعتباری بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۶۰ نفر امروز بهره برداری شد.

وی افزود: دیدار با خانواده و معزز شهیدان علی و محمدحسین لطفی بهادرانی زاده پایان بخش این روز بود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1020916